Universālās Sway figūriekava

Produkta detaļas

CB100 bailey šūpoties figūriekava

To var izliekt un regulētu garumu, viegli transportēt.

Tur ir viena plaisas abos galos šūpoties skavas ar pin karājās ķēdēm, šūpoties lencēm un kopņu savienošanai ar PIN kodu. Nav savienojošo skavu vidū šūpoties uzmundrināt, lai saliekt šūpoties figūriekavas ērtākai transportēšanai. Tur ir savukārt sprādzi uz šūpoties figūriekavas koriģēšanai garuma lencēm. Savukārt sprādzes, ir garuma indikators Kolē, pagriežot sprādzes figūriekavas beigās garuma indikators Kolē līdzekļi skavas ir pienācīgi garumā aizkustinoši. Viens gals no turnbuckle ir kontruzgriezni, neļaujot atbrīvojot figūriekavas.

Divi šūpošanās bikšturi ir iestatīti divi bandāžas, pieņemot, ka sānu vēja stiprums tiltam vertikāli pāri. Instalējot lencēm, uzturēt atbilstošu garumu, pievelciet uzgriezni, lai taisna tilta un efektīvi pieņemt vēja spēks.

Bailey tiltu specifikācijas

Bailey tilts ir pārnēsājamas, saliekamās, kopņu tilta tipa. To izstrādāja britu otrā pasaules kara laikā militāram lietojumam, un redzēja plaši izmanto gan britu un amerikāņu militārās tehnikas vienības.

Bailey tilts bija priekšrocības, pieprasot bez īpašiem rīkiem vai smago tehniku, lai savāktu. Koka un tērauda tiltu elementi bija nelielas un gaismas pietiekami pārvadā vagonos un izcēla savā vietā ar rokām, bez nepieciešamības izmantot celtni. Tilti bija pietiekami spēcīga, lai veiktu tvertnes. Bailey tilti joprojām plaši izmantot inženiertehniskās būvniecības projektus un sniegt pagaidu pārmijas mutes un transportlīdzekļu satiksmei.

Bailey tilta panākumi bija saistīta ar tās unikālo modulāra konstrukcija un fakts, ka viens varētu samontēti ar minimālu atbalstu no smago tehniku. Lielākā daļa, ja ne visi iepriekšējo dizainparaugu militāro tiltu nepieciešama Dzērves, lai paceltu iepriekš samontēti tilta un samazināt to vietā. Bailey daļas tika veikti standarta tērauda sakausējumu, un bija pavisam vienkārši, ka daļas vairākās dažādās rūpnīcās, kas varētu būt pilnīgi savstarpēji aizvietojamas. Katra atsevišķa daļa, varētu veikt nelielu skaitu vīriešiem, kas ļauj pārvietot vieglāk un ātrāk nekā agrāk, armijas inženieru veids, kā sagatavoties karaspēku un to padziļinot aiz viņiem. Visbeidzot, modulāra konstrukcija ļāva inženieriem veidot katra tilta tik ilgi un tik stipra, cik nepieciešams dubultot vai trīskāršot līdz atbalstošu sānu paneļiem vai roadbed sadaļās.

Izmeklēšana