Vanšu tiltu

Bailey vanšu tiltu ieviešanas apturēšanu Bailey tilts ir apturēta kabeļu sistēmas tiltu, tērauda klājiem lieto kā dalībnieki, var būt sava veida iedarbojas tērauda raksturīga augsta stiepes pilnīgi ir liela laiduma, galvenokārt izmanto span platajā upē, līci un kanjonu, piemīt...

Produkta detaļas

Bailey vanšu tiltu Ievads

Bailey vanšu tiltu ir veida apturēta-kabelis-sistēmas tilts, tērauda klāji izmanto kā dalībnieki, var būt iedarbojas tērauda raksturīga augsta stiepes pilnīgi ir liela laiduma, galvenokārt izmanto span platajā upē, bay un kanjonu, kam ir priekšrocības ātri uzcelt, īss būvniecības laiku un tilta sastāvdaļas var izmantot atkārtoti; Laiduma garums ir pielāgojušās 60-300m.

To veido bailey tiltu kā galvenā sija, kabeļi un tornis.

Bailey Suspension Bridge galvenā sija

Mums jāpieņem bailey tiltu kā galvenā sija vanšu tiltu. Bailey tilts ir pārnēsājamas, saliekamās, kopņu tilta tipa. To izstrādāja britu otrā pasaules kara laikā militāram lietojumam, un redzēja plaši izmanto gan britu un amerikāņu militārās tehnikas vienības.

Bailey tilts bija priekšrocības, pieprasot bez īpašiem rīkiem vai smago tehniku, lai savāktu. Koka un tērauda tiltu elementi bija nelielas un gaismas pietiekami pārvadā vagonos un izcēla savā vietā ar rokām, bez nepieciešamības izmantot celtni. Tilti bija pietiekami spēcīga, lai veiktu tvertnes. Bailey tilti joprojām plaši izmantot inženiertehniskās būvniecības projektus un sniegt pagaidu pārmijas mutes un transportlīdzekļu satiksmei.

Bailey tilta panākumi bija saistīta ar tās unikālo modulāra konstrukcija un fakts, ka viens varētu samontēti ar minimālu atbalstu no smago tehniku. Lielākā daļa, ja ne visi iepriekšējo dizainparaugu militāro tiltu nepieciešama Dzērves, lai paceltu iepriekš samontēti tilta un samazināt to vietā. Bailey daļas tika veikti standarta tērauda sakausējumu, un bija pavisam vienkārši, ka daļas vairākās dažādās rūpnīcās, kas varētu būt pilnīgi savstarpēji aizvietojamas. Katra atsevišķa daļa, varētu veikt nelielu skaitu vīriešiem, kas ļauj pārvietot vieglāk un ātrāk nekā agrāk, armijas inženieru veids, kā sagatavoties karaspēku un to padziļinot aiz viņiem. Visbeidzot, modulāra konstrukcija ļāva inženieriem veidot katra tilta tik ilgi un tik stipra, cik nepieciešams dubultot vai trīskāršot līdz atbalstošu sānu paneļiem vai roadbed sadaļās.

Hot Tags: vanšu tiltu, gājēju vanšu tiltu, Ķīnas ražotāji, rūpnīcas, vairumtirdzniecība, lēti
Izmeklēšana