Mājas > Jaunumi > Saturs

Standartizāciju, vadu un kabeļu ieguldīšana kabeļu tekņu pastiprinātājs

Kabeļa tekne ir izgatavots no vadu un kabeļu, cauruļu un kabeļa ieguldīšanas, lai panāktu standartizāciju, sistematizēšanu, vispārinājums, kabeļa ieguldīšanas ierīci.

Pamatveidos: slots kabeļa tilts, slēgta tipa kabeļu tilts, tā ir visvairāk piemērota instalēšanas datoru kabeļi, sakaru kabeļi, termopāri kabeļa vadības kabeļu aizsargi un citi ļoti jutīgām sistēmas traucējumi un kabeļi ir ļoti kodīga vidi aizsardzība ir labs efekts.

Teknes tips kabeļa tekne, tā ir gaismas svars, slodze, skaists izskats, priekšrocības vienkārša struktūra, viegli uzstādīt, tā ir piemērota elektrības kabeļu instalācijas attiecas arī uz kontroles kabeļa likšanas.

Kāpnes tipa kabeļa tekne, attiecas uz tiešu gaismu kabeļa ieguldīšana, īpaši piemērots augstas un zemas elektrības kabeļu guldīšana. Stikla šķiedra, sakausējuma un liela laiduma kabeļa uztvērējā. Un kabeļa maģistrālo, līniju ekrāns, Groove sifons, trejgabali, akmens un tranzīta un kronšteinu, pakaramais rūpnīcas tilts gandrīz desmit gadus, lai attīstītu ļoti ātri, ne tikai ir serializēja un šķirņu no parastās attīstības tilta ugunsdrošiem tiltam, koroziju izturīgas šķirnes, piemēram, tilta, pilnībā nespēj izpildīt projekta vajadzībām.

Ar Ķīnas PTO un Ķīnas rūpniecības sejas bezprecedenta izaicinājumiem un konkurences padziļināšanu. Nozares katalogs organizācijas nozarē ieviest e-komercijas sniegt pilnīgu risinājumu, palīdz uzņēmumiem izvērst jūsu tiešsaistes bizness, veidot savu zīmolu un tēlu, tāpēc ka vairāk potenciālo klientu zināšanas un izpratni, veicinot uzņēmējdarbību.