Mājas > Jaunumi > Saturs

Paātrināt starptautisko standartu pieņemšana galvenās iekārtas

Standartizācijas darbu rūpniecības asociācija Ķīnu elektroiekārtas četras reizes sesijas laikā komitejas locekļiem Conference 2008 elektroiekārtas nozares standartizācijas darba konference, notika April 9-12. Tas paātrinātu starptautisko standartu pieņemšana, uzlabotu standartus, vadošo elektriskās iekārtas rūpniecības tehnoloģisko progresu jaunā līmenī kā tēma, lielu valstij piederoši uzņēmumi, uzņēmumi, zinātniskās pētniecības institūti, kā arī gandrīz 70 elektrisko lauku valsts standartizācijas tehniskās komitejas un tehniskās komitejas pārstāvji atbilstoši nacionālās konferences garam standartu pieņemšanai , veicināt 2008 Elektrotehniskās standartizācijas prioritāšu apsprieda.

Sapulcē lielu uzmanību rūpniecība. Kombinētās Ķīnas esošās ekonomiskās palaist sistēmu, Lu yansun, savā runā uzsvēra zinātnes attīstības rokasgrāmata skatos darīt standartizācijas darbu, un sagaida, ka ierosinātie četri punkti: izmanto starptautiskos standartus, būtu pilnas testu validāciju, lielam eksperimentu datiem saskaņā ar nevar akli; uzlabotu standarts, kas izstrādāts uz priekšu dzimuma, cenšas standarta var misas perioda laikā pielāgot tirgus un tehnoloģiju attīstību; centienus panākt starptautisko diskursa labi, aktīvi pret starptautisko sekretārs un priekšsēdētāja lāča darbu; arī standarta un kvalificētu novērtējumu sadarbības attiecības.

Viņa uzsvēra, ka sinhronizācija ir standarta un zinātnisko pētniecību, turpina veicināt galveno iekārtu standartu izstrādi, dot pilnā spēlē galveno lomu attīstībā lielu iekārtu standarti, lai veicinātu neatkarīgu inovācijas spējas, veicināt rūpniecības tehnoloģijas progresu, sniegt atbalstu vadošajiem uzņēmumiem.

Otrkārt, paātrinātu standarta atbalsts par enerģijas taupīšanu un emisiju samazināšana. Veidošanās vadīto valdību vadošo uzņēmumu, zinātniskās pētniecības institūtus un standartu komiteja būs cieši, izmantojot standarta mehānisms, lai veicinātu enerģijas taupīšanu un emisiju samazināšana.

Treškārt, ir paātrināt tempu pieņemot starptautiskos standartus un standartu pārskatīšana, lai sasniegtu valsts standartiem, kas ierosinājusi Komisija 3 100 % mērķi un viens 95 % mērķi. Paātrinot starptautisku standartu pieņemšanu un uzlabot elektrisko standartus, lai palielinātu nozares starptautisko konkurētspēju.

Četru vadošo uzņēmumu kā balsts, uzsvaru liekot uz izrāvienu uz starptautiskajiem standartiem, enerģijas ražošanas iekārtu jomā.

Pieci ir paātrinātu būvniecības standartizācijas organizāciju darbu, koncentrēties uz galveno iekārtu skaits, lielākās nozares tehniskās standartizācijas komitejas darba grupas darbu standartu noteikšanā.

Sešiem kanāliem, lai izpētītu standartu attīstība finansējuma atbalstu, turpināt uzlabot uzņēmumu-ieguldījumu mehānisms pamattekstu un boot standartizēšanas institūcijas, standarta komplektu, standarta pārskatīšanas, starptautisko standartizācijas pasākumiem un nostiprināt sakarus ar vietējām pašvaldībām, meklējot plašu politiku un finansējumu atbalsta.