Mājas > Jaunumi > Saturs

Kvalifikācija "kāpēc Cable Suffered Consecutive Return

Nesen, kabeļu ražotājs Jiangsu hit kārtas Austrālija klients atgriež, pēc martā atgriezās partiju 88,000 m saules kabeli, notika aprīlī 66.000 m norma, atgriešanās iemesls ir nejauši asarošana, kad kabeļu apvalku instalēšanas laikā.

Fotoelementu kabeli, kā savienojuma PV saules enerģijas sistēmas komponentiem un invertoru, galvenās sastāvdaļas vienmēr izmantot skarbu vides apstākļos, ir jāsedz augstas temperatūras, Ultravioletā starojuma, ozons, krasas izmaiņas temperatūras un ķīmiskā erozija. Tikmēr, uzstādīšanas un apkopes laikā arī jāiztur spiediens, noliecies, spriedze un stiepšanās un spēcīga ietekme. Fotoelementu kabeli tikai nebūtu laba Elektrodrošība, apvalka, kas arī ir augstākas prasības, termiskās, ķīmiskās un mehāniskās īpašības, un šo jaudīgu iezīmes un kabeļu izolācijas un aizbāza aiz jostas materiālu kvalitāti un apstrādes tehnoloģija lēmumu. Ja kabelis maksti spēka gana, kabeļu izolācijas ir neaizsargāts pret bojājumiem, tā ietekmē dzīvi kabeļus un pat visu saules sistēmu, nopietni notikt īssavienojumiem, vai pat izraisīt ugunsgrēku un miesas. Kvalitātes nodrošināšanai eksportētāji kabeļi atbilst standarta prasībām, Changzhou īpašs kabelis ražošanas uzņēmumi eksportē kabeļus, pirms paraugu jānosūta debitoram izraudzītām pasaulē pazīstamas testēšanas aģentūrām saskaņā ar starptautisko standartu projekta mēroga pārbaudi, produktu veiktspēju, laika, vide un mehāniskas darbības rādītāji ir atbilstoši standartiem, mūsu produkti ir izturējuši attiecīgajiem sertifikācijas. Bet galu galā lietotāja būvniecības kabeļsistēma Austrālija ir atrasta, kabeļu elektroinstalācijas Shi beidzas ir jābūt galveno līniju nodalīšanu ir attālums Hou vēlreiz un termināļa savienojums un divu rakstu paralēli pamata līnija starp dizaina slikti, savienojuma savienojumpunkti pārāk biezs kabeļu elektroinstalācijas sistēmas un pārāk šauri, faktiskajā operācijā ne vien profesionālo instrumentu palīgierīces operāciju , dubultā kodols atdalīšanas Shi ļoti viegli gar pusē asaru slimnieku kopu, lai savienojumpunkti padara kailas, kabeļu galveno līniju izolācijas slāņa nelaimes gadījumu rezultātā, izmantojot Shi pastāv drošības slēpts, tādējādi visu partiju preces tika atgriezts.

Kāpēc galu galā nodarīts kvalificētu produktu sertifikācijā atgriež? Jiangsu inspekcijas un karantīnas birojs konstatēja izmeklēšanas pārbaudes standarti un nav izplūdes visām produkta prasībām, jo īpaši dažas īpašas prasības attiecībā uz īpašiem gadījumiem un vidēs. Virs pamata vadus kabeļa savienojuma punktā nav minēts standarts, protams, nav atbilstošais vienums testā un prasībām nav pārsteigums. Iekšzemes un ārvalstu ražotāji savienojumpunkti tehniskajām prasībām ir nav tas pats, dažādu biezumu un platums parametrs ir iestatīts, bet lielākā daļa no tiem netiek ņemts vērā lauka elektroinstalāciju īpašu vides un ierīkošanas nosacījumi, neizbēgami nav bijis testēšanu un sertifikāciju, kas "uzlabots" produktu nevar izmantot, galu galā cieta var atdot atpakaļ.

Par šo jautājumu, testa karantīnas sektors atgādināja saistīto uzņēmumu: maksimāli samazinātu produktu eksporta risku, izņemot stingri saskaņā ar saistītiem importa valsts vai starptautiskajiem standartiem ražošanas un noteikšanas līdzekļiem, ir parakstīts līgums Cjaņs arī, ja iepriekšēja un ārzemēs pilnu saziņa ar klientiem, detalizēti izprast produktus, izmantojot vidi un izmantošanas, vislabāk pirms nosūtīts nosūtīto paraugu klienta izmēģinājuma pētījumā kvalificēts Hou plombas paraugu , atkal plombas paraugu ražošanai un piegādei, ko tādu darīt abiem produktiem atbilst standarta prasībām un atbilst klientu prasībām, izmantojot, lai izvairītos no "kvalificēts" produktu pieredze atgriešanas neveiklā situācijā, samazināt nevajadzīgu ekonomiskus zaudējumus.