Mājas > Jaunumi > Saturs

Par to, kā piemērot Grid veida tilta rāmja rūpniecības vidē

Visu laiku rūpniecības vidē, izmantojot slēgtās tilts (pazīstams arī kā Groove aile), dažādiem strāvas kabeļi vai vadīklu līdzinājumu vietējiem paradumiem kabeli, savukārt Eiropā un citās valstīs, revolucionārs jaunu tiltu--grid veida tilts rāmi izmanto ļoti bieži

Kad runa ir par tīkla tiltu, ir jāatsaucas uzņēmums, Francija kabofei CABLOFIL. Tas var izsaukt dibinātāja režģa tilts, jauns tilts ne tikai Eiropā un vispārējo piemērošanu, lietotājiem vairāk Asia-Pacific tirgū pēdējos gados, sevišķi pārtikas produktu un dzērienu augus, elektrostacijas, rūpniecības uzņēmumu, smagās rūpniecības un citu rūpniecības vidēs.

Kāda jauna tilta? Nekā tradicionālajā slēgts tilts uz kādas priekšrocības? Šeit mums ir kabofei režģis paplāte pārstāvjiem do salīdzinājumu

Pirmkārt, atvērtā tīkla kabeļa tilta tā, ka visas saknes ir redzamas, var pilnībā kontrolēt elektroinstalācijas projektu kvalitāti, gadījumā, ja nākotnē, var ātri noteikt kabeļa problēmas un veic attiecīgus pasākumus

Otrkārt, atvērto režģi paplātes ļauj no jebkura punkta, kas var ērti savienot ar dažādu iekārtu un aprīkojuma, nejauši mainīt izejas punktu, un tas ir viegls un elastīgs un var uzmontēt virs ražošanas iekārtas saskaņā ar ap, varat viegli staigāt pa vidu, pa ražošanas līniju, tehnikai montāžas līniju, lai instalētu.

Treškārt, kabofei var izmantot dažādas iekārtas, bez vajadzības veikt pielāgotas sastāvdaļas, tādas kā lieces, tee, krusts, reduktoru un tā tālāk. Šīs īpašas sastāvdaļas var atrast izmantojot taisnu segmentu tiltu ar vienkāršiem instrumentiem (knaibles) tieši būvlaukumā un palīdz lietotājiem, lai saīsinātu projektēšanas un uzstādīšanas laiku. Turklāt jaunā struktūra var būt labāk kontrolē kabeļi, turpmāko uzturēšanu un jaunināšanas laikā ir arī ļoti viegli.

Visbeidzot, izturīga, drošu un stipru. Kabofei grid veida tilts rāmis ir izgatavots no augstas kvalitātes tērauda stiepļu sametinātas, kabofei tilts ir lielākais pasaules testa tiltu, ar vieglāko svaru lietotājiem ar spēcīgāko gultņu sniegumu. Cinka, apšuvuma un cinkošana virsmas apstrādē, kabofei tilts un arī ar augstas kvalitātes 304 L un 316L nerūsējošā tērauda sērijas ar sāls izsmidzināšanas testi virsmas attīrīšanas procesā tās lietošanas ilgums ir trīs līdz četras reizes reizes neapstrādāts nerūsējošais tērauds, pat šajā skarbajā vidē var nodrošināt ilgi ilgtermiņa izturību.

Īsāk sakot, šajā revolucionārs režģa tekne, rūpniecības projektiem, dizaineri, uzstādītājiem un tiešajiem lietotājiem ar lielu ērtības, uzskata, ka ar iekšzemes tirgu, padziļināt izpratni un izpratni par šo jauno produktu, piemērojot šo tiltu izplatīsies.