Mājas > Jaunumi > Saturs

Peldošais tilts vienkāršs un ātrs

May 27, 2017

Peldošais tilts ir lielais peldspējas brīnums senajā Ķīnas vēsturē. Nākamajos gados pludmales tilts var tikt izveidots ne tikai upē, un upe, tāpat kā Yellow River, arī izveido peldošo tiltu. Saskaņā ar leģendu, 11. gadsimta sākumā Tongžo tuvumā Tongguanas ziemeļos Yellow River ir izveidojis lielu peldošo tiltu, peldošās tilta tiltu ar 8 saistītām trollēm, šos taurus stāv abās pusēs, katra dzelzs rūdas desmitiem tūkstoši jin. Vēlāk, plūdu dēļ, peldošais tilts tika izskalots, Taivāna arī ieplīsis upē. Kā paaugstināt dzelzs oksu apstākļu laikā, tas ir grūtāk. Monks rokām un rokām ar diviem, kas piepildīti ar kuģa augsni, tiek sūtīti, lai ieliecos ūdenī, ar dzelzi līdz dzelzi un kuģi, un pēc tam noņemiet augsni kuģī, peldspējas peldspēju, taivānu velk uz augšu

Peldošā tilta tiltu bieži izmanto militāriem, sauktiem arī par tiltu, pateicoties tā vienkāršajām un ātrajām īpašībām. 974 Taizu dziesma, Jandzi upes vidū un lejā

Izveidot otro peldošo tiltu (saskaņā ar leģendu Anhui Dangtu apgabala karjerā), lai Song Bing pārrunātu Dienvidu Tangu, vienoto valsts pilsētu, lai Jiangnan atklātā ūdens kanālā. Juanas dinastijas senči dienvidaustrumu reģiona atkalapvienošanai, karaspēka nosūtīšana uz Sičuanas, Baima upes, Hejiang, Peijiang, Qingjiang (gan Jandzi upes ietekas augšējā robeža), gan arī citi rapši, izveidoja vairāk nekā 20 militārās peldošās tilta. Daži cilvēki, kas uzraksta vēsturi, ka šis Kublai khānas vienotais dienvidrietums peldošais tilts ir liels nopelns.

Militārās peldošās tilta montāža kā pagaidu transporta līdzekli parasti tiek izmantota, lai izietu armiju, bagāžu. Dažreiz tiek izmantoti, lai bloķētu viens otra darbību, Peldošais tilts armijā, peldošās tilta izmantošana un citas ūdens operācijas. Šajā laikā peldošais tilts kļuva par ūdens tranšeju.

Ķīnas vēsturē ir izveidots lielākais peldošais tilts, un tam bija milzīga nozīme militārajā spēlē, lai to uzskatītu par Taipingas Debesu karalistes sacelšanos cīņā, kas izveidota Peldošo tiltu grupā Wuhanā.