Mājas > Jaunumi > Saturs

Baiila tilta pirmās caurules tērauda konstrukcija Padomju Savienības tīklā

May 27, 2017

Jūlijs 22, Kotdivuāras Su Bulei spēkstacija veiksmīgi pabeigusi asinsvadu kanālu tilta pirmā cauruma T-veida betona ielejot. Projekta īpašnieks, uzraugošais inženieris, Kotdivuāras Nacionālais maģistrāļu birojs un projekta nodaļas vadītāji bija pieredzējuši šo svarīgo brīdi, un ieinteresētās puses vienbalsīgi apstiprināja būvniecības kvalitāti un tilta būvniecības gaitu.

Tā kā Bailey tilts ir nozīmīgs tilts Sanpedro pilsētā Soupre pilsētā, to ļoti norūpējas Kotdivuāras Nacionālā ceļu satiksmes pārvalde un visus rasējumus ir apstiprinājuši Francijas Tuckers un Kotdivuāra Valsts autoceļu pārvalde. Virsmas pozicionēšanas pieņemšana arī ar vairāku personu kopīgu pieņemšanu, ielejot procesu, ko veic valsts laboratorijas stacijas paraugu ņemšana. Projektu nodaļa aktīvi koordinē projektēšanas zīmēšanas apstiprinājumu un pozīcijas pieņemšanu un citas saites, un, visbeidzot, veiksmīgi uzsāka pirmo T veida plūsmu.

Kopš 2016. gada aprīļa sākās 1. pīķa pamatnes betona ielejšana, betona krātuves pabeigšana 2600 kvadrātmetru, zemes celšana 5700 kvadrātmetru. Šajā periodā projekta nodaļas darbinieki smagā darba garā, ņemot vērā augsto temperatūru, malāriju un daudzus citus nopietnus dabas apstākļus, būvlaukumā joprojām strādā virsstundas. Pilnībā izbaudiet subjektīvo iniciatīvu, lai atrisinātu tropu augsta temperatūras apstākļus, paaugstinātas sūknēšanas spējas ar konkrētām un citām tehniskām problēmām, lai nodrošinātu projekta kvalitāti, pamatojoties uz projekta prasību izpildes priekšnoteikumu.

Bailey tilts ir 78 metru garš, tas ir dzelzsbetons, kas ir vienkārši atbalstīts ar T-stieņa tiltu, tilta krustu (3 × 22) metru, ar diviem izplešanās savienojumiem, tilts ir izvietots astes kanālā. Pilna tilta platums ir 10,1 m, abās pusēs ir izvietoti 1,3 m platu ietvju un 1,3 m augstās margas. Atlikušie 7,5 m ir brauktuves un divvirzienu 2,5 km šķērsiela. Tilta augšējā daļa sastāv no 5 T sijām per span, ar augstumu 1,8 m un atloka plāksnes biezumu 0,2 m. Tīkla platums ir mainīts no 0,2 m līdz 0,48 m un tiek izmantots ar betonu C40 / 50.