Mājas > Jaunumi > Saturs

Kabeļa paplātes atlase un izvēle apsvērumi

Jul 23, 2015

1. projektu izstrādē, kabeļa tekne vienošanās būtu jābalstās uz ekonomiskā racionalitāte, tehniskās iespējas, drošību un citus faktorus, lai noteiktu labāko risinājumu, bet arī pilnībā atbilst prasībām, būvniecība, uzstādīšana, apkope, remonts un vadi.

2. Ja nosaka kabeļu tekņu horizontālās augstums nav mazāks par 2,5 M no zemes, kad uzlika vertikāli no zemes 1,8 M nākamajā sadaļā jāiekļauj metāla apvalku, lai pasargātu, bet izņemot nosaka elektriskās telpas ietvaros. Kabeļa paplātes horizontālo ieklāšanai ceļa aprīkojuma mezonīna vai cilvēkiem un zemākas nekā 2. 5 M, aizsardzības pasākumi ir jāveic.

3. kabeļu tekņu, maģistrālo un pakaramo lietošanai vidēs kodīgs, cieta materiāla, kas būtu izturīgas pret koroziju. Vai veikt pasākumus, lai novērstu koroziju un pretkorozijas apstrādes jāatbilst prasībām, inženierzinātnēs vides un izturību. Pret koroziju izturīga augstas veiktspējas prasības vai pieprasīt tīrā vietā, piemērotas alumīnija kabeļa uztvērējā.

4. kabeļu tekņu ugunsdzēsības nozarē, kabeļu trepes, paplātes ar ugunsdrošiem vai liesmas slāpētājas īpašības tika pievienots, kā _ arī citu materiālu slēgtā vai daļēji slēgtā struktūru un veikt paplātes un krūmu ugunsgrēku pārklājumu pakaramais, un tā tālāk. Pretestība ir jāatbilst prasībām, attiecīgās valsts normas vai tādas normas. Augsta ugunsgrēka vietas inženierzinātnēs. Nav piemērots alumīnija kabeļa uztvērējā.

5. elektromagnētisko traucējumu pasargājot no kabeļu līnijas. Vai aizsardzības ārējā ēna n āra saulē, naftas, korozīviem šķidrumiem, viegli uzliesmojošu putekļu un citu vides aizsardzības prasības. Teknes tips kabeļa tekne bez caurumiem, ir jāizmanto.

6. viegli no putekļu uzkrāšanās vietās, būtu jāizmanto kabeļa uztvērēja vāku; valsts vai ārā, pāri ceļam. Apakšējā paplāte būtu pievienojot paliktņus vai neporaina paletes izmantošana

7. dažādiem spriegumiem, dažādām vajadzībām, kabeļa nav jānosaka ar vienu un to pašu slāņa robežās kabeļa tekne:
(1 iepriekš 1kV un zemāk un 1kV kabeļi:
(2) vienu un to pašu ceļu slodzi iecirkņa enerģijas piegādes kabeli;
(3) avārijas apgaismojums un citas apgaismes kabelis:
(4) elektriskā jauda, kontroli un telekomunikāciju kabeļi.
Ja dažādos līmeņos, kad kabeļus tajā pašā kabeļa tekne, starpposma starpsienām jābūt paaugstinātu izolāciju.

8. Ja tērauda kabeļa tekne līnijas segmenta garums pārsniedz 30m, alumīnija sakausējumu kabeļa tekne virs 15m. Vai kad kabeļu tilts pār ēkas paplašināšanu (izlīgums) locītavās būtu O - 30mm kompensācijas pabalsti. Jāizmanto savienojuma teleskopisko savienojumu plate.

9. kabeļu trepes statīviem, palešu platumu un augstumu atlases aizpildīšanas kursa prasības, kabeļu trepes, teknes aizpildījuma likmes vispārējā gadījumā strāvas kabelis 40 % - 50 % kontroles kabelis 50 %. 70 %. Un rezerves l0 % 1252 projekta izstrādes normu.

10. Izvēloties kabeļa tekne slodzi, kabeļa tekne vienotu slodze nedrīkst pārsniegt atlasīto kabeļa tekne slodzes nominālā slodze, ja kabeļa tekne atbalsta un faktiskā ilguma pakaramie nav vienāds ar 2m.