Mājas > Zināšanas > Saturs

Kas ir tilts? Tilta uzbūve!

Jul 23, 2015

Tiltiem ir atbalsta kronšteinu un kabeli. Tilta inženierija ir kopīgs, kā garš kā kabeļu tilts, kabeļa uztvērēja, kad atbalsta projekta elektroinstalācijas darbus, nav nekādu īpašu normatīvo virzības, ražotāja specifikāciju programmā trūkst daudzpusība, lai dizains atlases process būtu jābalstās uz vāju pašreizējo sistēmu un kabeļa tips, skaits, racionāli atlasītajam tilta. Kabeļu tilts ir dažādas, plašu piemērošanu, gaismas intensitāte, struktūru, zemu izmaksu, vienkāršā konstrukcija, elektroinstalācijas un elastīgu, standarta instalācijā, izskatu un tā tālāk.

Kabeļa tekne sadalīta laika nišas, teknes un kāpnes statīviem, režģa struktūru, kronšteinu, kronšteinu un montāžas piederumi un tā tālāk. Atlase ir jāpievērš uzmanība tilts atbilst sērijas universālu, visām daļām standartizētas prasības. Ēku tilta rāmja var uzcelt neatkarīgu, arī var pievienot dažādus iebūvētu (rāmis) uzcelta īsta un cauruli galerija kronšteins Shang, būtu atspoguļots struktūru vienkāršu, modelēšana, skaista, un elastīgu konfigurāciju un ērts, uzturēšanas līdzekļus, visas daļas, ir vajadzīgi apšuvuma cinka apstrāde, uzstādīšana ēkām, kas pakļauti dienās tilta rāmja, ja atrodas netālu no pludmales vai korozijas rajons pieder materiāls ir jābūt ir pretkorozijas , un pretestības mitruma un saķeres labs, pretestību ietekmes spēks augsta reālu dzimumu iezīmes.

Arī samazināt svaru var izmantot alumīnija kabeļu un FRP tilta rāmja, tās formas lielums, slodzes satur īpašības ir un tilta rāmja pamata līdzīgi alumīnija un tērauda akciju dažādu kvalitātes tērauda (Al = 2.7, Fe = 7.86), svaru aprēķina, alumīnija, tērauda, nekā par attiecībā 1:3, saskaņā ar divu sugu materiālu tirgus cenu pārrēķina, alumīnija rāmim tilta izmaksas izmaksas nekā līdzīga apšuvuma cinka tērauda tilts cena augsta, divreiz laiku , alumīnija tilta rāmja ir skaista, svara gaismas un ērts, instalācijas priekšrocības, pēdējos gados, alumīnija sakausējuma tilta pieteikusies projektā.