Mājas > Zināšanas > Saturs

Siles kabeļa tekne atlases darbības

Jul 23, 2015

1, sile kabeļa uztvērēju un pakaramo lietošanai vidēs kodīgs, cieta materiāla, kas izturīgs pret koroziju, vai veikt pasākumus, lai novērstu koroziju, pretkorozijas apstrāde ir jāatbilst prasībām, inženierzinātnēs vides un izturību.

2, kabeļa tekne ugunsdzēsības nozarē var pievienot kabeļu trepes plauktiem, paplātes ar ugunsdrošiem vai liesmas slāpētājas plāksnēm, īpašībām un citu materiālu, kas ietverts vai daļēji slēgtā struktūru un veikt paplātes un krūmu ugunsgrēku aizsardzības pārklājumu uz virsmas atbalsta un pakaramo pasākumu, piemēram, tā pretestība ir jāatbilst prasībām, attiecīgās valsts normas vai tādas normas, kas.

3, augstu ugunsgrēka vietā inženierzinātnēs nav atļauts izmantot alumīnija kabeļa uztvērējā.

4, sile Cable teknes platuma un augstuma atlases aizpildīšanas kursa prasības, kabeļu trepes statīvs un paplāti, aizpildot likme normālos apstākļos, 40 % ~ 50 % strāvas padeves kabeļi, vadības kabeļi 50 % ~ 70 % un 10 % ~ jārezervē 25 % tehnisko rezervi.

5. Izvēloties kabeļa tekne slodzi, kabeļa tekne vienotu slodze nedrīkst pārsniegt atlasīto kabeļa tekne slodzes nominālā slodze, ja kabeļa tekne atbalsta un faktiskā ilguma pakaramie nav vienāds ar 2m, tad darba slodze ir jāatbilst prasībām.

6 dažādas sastāvdaļas un pakaramie atbilstošu slodzes apstākļos, tā lielums un paplāti, taisnas kāpnes, izliektu sērijas spēlēs.