Mājas > Zināšanas > Saturs

Tilta konstrukciju detaļās

Jul 23, 2015

1. kabeļa paplāti no ierastajā vidē caur sienu ugunī, sprādziendrošo vidē, būtu kabeļa tekne blīvēšanas iekārta, kas uzstādīta uz sienas.

2, kad kabeļu tilts no āra iekštelpu sienu ārpus Kotīras mūriem lietus pārbaudes pasākumi būtu jāveic.

3, kabeļa uztvērējā no āra iekštelpu sienu augstu instalācijā, kabeļu tekņu pagarina leju slīpi pienācīgai intervālos, un tad atkal pacēlās iestatīt novērst lietus ūdens gar kabeļa tekne istabā.

4, kad kabeļu tilts pār izlīguma paplašināšanas locītavās, kabelis būtu atslēgts, atvienojiet intervāls līdz 100mm, kā arī. Izveidots pagaidu apzīmējums nacionālo normu, tur ir vairāk prasības kabeļa tekne instalācijā kabeļa tekne kabeli paplāte uzstādīšanas prasības. Valstis, kas dominē. Kabeļa tekne rūpniecības un civilās celtniecības nosaka strāvas kabeļi, vadības kabeļi, sakaru kabeļi un vadības kabeļi. Kabeļu tekņu uzstādīšana, Ģenerālā plāna kabeļu tilts kadru intervāls ir jābūt iespējami īsā. Droša ekspluatācija un būvniecība būtu apmierināti ar uzstādīšanu, apkopi un kabeļu prasības. Kabeļu tekņu ir pietiekamu stingrību un izturību, kabelis nodrošina drošu atbalstu.