Mājas > Zināšanas > Saturs

Stikla šķiedras piemērošanu pastiprinātas plastmasas kabeļu kronšteini

Jul 23, 2015

Galvenās funkcijas ietver:

1. augstas stiprības, labs dizains, augstu stiepes izturība ir stikla šķiedra (3450mpa) un tās saturam, garumu, stiprumu nosaka lēmuma veida atbalstu produktu. Stikla šķiedru pastiprināti termoreaktīvo kompozītmateriāli spēks var būt diapazonā no 30 1000mpa. Tādēļ saskaņā ar spēks, ražošana, ražošanas tehnoloģijas, spēja noformēt stikla šķiedra, garuma un formu nosaka cenu summa.

2. ne rāpot ar nepārtrauktu šķiedru pastiprināti duroplast kompozītu stentu stingrību, nekā Amerikas Savienotajās valstīs ražošanas šķiedru pastiprināti neilona iekavās pievienots 1 reizi. Pat ar pastāvīgu slodzi vai deformācijas neparādās, piemēram, metāla kabeli, kas ietilpst noliekt uz leju.

3. skābekļa indekss ir jānovērtē kabeļu uguns uguns produktu testēšanas līdzekļi. Skābekļa indekss attiecas uz lielākajām uguns degšanas pazīmes apstākļos skābekļa. Lietošanā jānosaka saskaņā intensitāte sadedzināšanas tehnoloģijas. Piemēram, 30 kabeļa nosacījumi, piemēram, elektrolīnijas, aizdedzina nejauši 4 min temperatūra pārsniedz 500 grādiem siltuma uzkrāšanos, kas rezultātā ugunsdrošu kabeļus gar streiks. Cable kabelis vairāk blīvs, kvalitāti vairāk viegli uzliesmojoši. 30 kabeli, masu uz garuma vienību degošu 20.5 kg m, tagad ar 300 kabeļa aprēķinu, masu uz garuma vienību degošu 158 kg m, aprēķina saskaņā ar intensitāte degšanu, skābekļa indekss vai mazāk nekā 65 %. Mēs uzskatām, ka šim produktam standarta 70 % skābekļa indekss ir attiecīgi. Saskaņā ar prasībām, mēs esam izstrādājuši kompozītu kabeļa atbalsta, izmantojot skābekļa indekss ir lielāks vai vienāds ar 70 %.

Uguns zemu dūmi, halogēna bezmaksas zāļu drošuma prasībām. Ugunsizturības augstāka, nekā Taivānas tehniskā specifikācija stikla šķiedras pastiprinātas plastmasas kabeļu kanāls (52 % skābekļa indekss), nekā Amerikas Savienoto valstu pastiprināta Termoplastiskie iekavās uzņēmumu ir daudz augstākas. Šis rādītājs ir kļuvusi ne mazāk kā Hong Kong MTR atver jaunu transportlīdzekli izmantojot salikto rādītāju uguns drošības standartiem sertificētā Apvienotās Karalistes BS.