Mājas > Zināšanas > Saturs

Stikla šķiedra kabeļa tekne priekšrocības

Jul 23, 2015

1. tilta rāmja materiālu epoksīda sveķu kompozītu veids, uzliku metāla skelets, metāla skelets formas un kabeļu tilta rāmja sekcijas līdzīgi, auksti velmēto plāksnes biezums 1,5-2,0 mm metāla izskatu ar īpašu apstrādi, materiālu pievienots mīksts kvalitātes kopīgu slāni, sagatavotību metāla skelets un galveno pretkorozijas slānis par karstu izplešanās koeficientu atšķirība un izslēgt slāni, tilta rāmja metāla skelets plus galveno pretkorozijas slānis , pretkorozijas slānis vienāda biezuma 1,5 mm - 2.0 mm, galvenais pretkorozijas slāni ārpus misas ir augsta blīvuma un anti-kaitējumu, ir pārdomu UV loma slāņa segumu, gluda neizskatīgs izskatu ar pakāpeniskas novecošanas īpašības kabeļu tekņu un izmantot dzīvē.

2. sakarā ar savu izvēlēto materiālu ir zemāks siltuma vadītspējas koeficients un liesmas slāpētājas pārstāvi piedalīties padara produktu ne tikai ir sekss, ugunsizturīgu izolācija, jo ārā seksa un ir augsta pretestība korupcijas dzimums, bet arī izkārtojums gaismas un pretestību novecošanās un klusā drošu, stiprās puses, var ērti un metāla tilta rāmja atbalstīt, izmantojot , FRP tilta rāmja ķīmisko metalurģijas petroleju, saņemt izmantojot spēcīgas korupcijas situāciju.

3 kabeļu tiltiņš pār svešas mašīnas kaitējuma skartās zonas un atvērtu, jums vajadzētu izmantot aizsargājoša pārsega plāksni. Cable trunking vai kāpnes filiāles, var akceptēt sifona savienojuma virkni. Uzskatīti par izskatu atšķirība var iedalīt: karsti tuvās cinkots tilts, karsti tuvās cinkots tilts, cinkota elektriskā paplāte, elektrostatisko smidzināšanas paplātes, fiberglass kabeļa tekne uguns aizkavēt krāsas (pārklājuma materiāls) uztvērējā, krāsu uztvērējā, ugunsdrošā paplātes. Pēdējos gados ātri tiltus ne tikai ir serializēja un ugunsdrošiem sugu kopējā tilts tilts, pretkorozijas tilts un citas sugas var pilnībā apmierināt pieprasījumu.

4. FRP kabeļa tekne izvietojumu viegli, jauki, labi labi iezemēšanas uguns. Vieta strauju, mehāniskās, mākslīgo izmaksas zemas. Neliels svars, vieglāks nekā tradicionālie paplāte 30 % - 60 %; 90 % atvērtu telpu iekārta augstas stiprības, viegli, lai samazinātu; lai bagātinātu savu iztēli bezmaksas aprīkojumu izvietot stilu; datu kabelis plānu piederumi ir iespaidīgs gultņu spējas; droseļvārsta telpā un laikā klientiem, novietošana tilta nekā tradicionālie droseles 1/3.