Bridge Pin

CB100 Beilija paneļa Pin un Pin klipus 1 Bailey tilta komponentu piesaistes Beilija panelis pieslēgšanai bandāžas. Tur ir viens apļveida caurums vienā galā pin. Ievietojiet drošības detent vienlaikus uzstādot tā, lai novērstu PIN kodu veidā atmešana. Tur ir socket pin top ar...

Produkta detaļas

CB100 bailey paneļa Pin un Pin klipus

1 Bailey tilta komponentu piesaistes Beilija panelis

Bandāžas pieslēgšanai. Tur ir viens apļveida caurums vienā galā pin. Ievietojiet drošības detent vienlaikus uzstādot tā, lai novērstu PIN kodu veidā atmešana. Tur ir socket pin top, ar ko mazu apļveida atvēruma virzienā. Instalējot, padarīt ligzdu, augšējo un apakšējo horda biedru, paralēlus, lai drošības detent drīkst ievietot pin gludi.
Kamēr nerastos trīskāršu rindas tilts ērtībai montāža & izcelšana, darbi jūras pin uzstāda šādi: ievietojiet pirmajā rindā (interjera rinda) apakšējās rindas kopņu pin no iekšpuses uz ārpus, un no ārpus uz otrās un trešās kārtas iekšpusē. Visus kontaktus no augšējās rindas iekļauj no ārpus.
Kopņu rāmja materiāls ir 30CrMnTi ar 49.5mm diametrā.

Bailey tiltu specifikācijas

Bailey tilts ir pārnēsājamas, saliekamās, kopņu tilta tipa. To izstrādāja britu otrā pasaules kara laikā militāram lietojumam, un redzēja plaši izmanto gan britu un amerikāņu militārās tehnikas vienības.

Bailey tilts bija priekšrocības, pieprasot bez īpašiem rīkiem vai smago tehniku, lai savāktu. Koka un tērauda tiltu elementi bija nelielas un gaismas pietiekami pārvadā vagonos un izcēla savā vietā ar rokām, bez nepieciešamības izmantot celtni. Tilti bija pietiekami spēcīga, lai veiktu tvertnes. Bailey tilti joprojām plaši izmantot inženiertehniskās būvniecības projektus un sniegt pagaidu pārmijas mutes un transportlīdzekļu satiksmei.

Bailey tilta panākumi bija saistīta ar tās unikālo modulāra konstrukcija un fakts, ka viens varētu samontēti ar minimālu atbalstu no smago tehniku. Lielākā daļa, ja ne visi iepriekšējo dizainparaugu militāro tiltu nepieciešama Dzērves, lai paceltu iepriekš samontēti tilta un samazināt to vietā. Bailey daļas tika veikti standarta tērauda sakausējumu, un bija pavisam vienkārši, ka daļas vairākās dažādās rūpnīcās, kas varētu būt pilnīgi savstarpēji aizvietojamas. Katra atsevišķa daļa, varētu veikt nelielu skaitu vīriešiem, kas ļauj pārvietot vieglāk un ātrāk nekā agrāk, armijas inženieru veids, kā sagatavoties karaspēku un to padziļinot aiz viņiem. Visbeidzot, modulāra konstrukcija ļāva inženieriem veidot katra tilta tik ilgi un tik stipra, cik nepieciešams dubultot vai trīskāršot līdz atbalstošu sānu paneļiem vai roadbed sadaļās.
CB100(321-Type) Bailey tilta Ievads

Compact 100(CB100;321-Type) standarta paneļa tilta piemērošana:
Tilta klāja platums: 4m
Brīvā laiduma garums: 9 51M
Paneļa dimensijas: 3000MMX1500MM

Kompakta 100(CB100;321-Type) paneļa tilts ir var būt disassembler un strauji uzcelts tilts sistēmas tipa. Viss tilts ir metinātas ar augstu stiepes izturības tērauds. Sija ir viegla kompozītu paneļi un paneļi savienoti ar paneļa savienojuma tapas. Pārrēķiniem starp daļām ir viegli, un tie ir viegls. Tas ir viegli montēt vai izjaukt un transporta tos. Tā var arī samontētas dažāda veida panelis tilti saskaņā ar to laidumu garumu un transportēšanas prasības. Tātad, plaši lietotais vairāk attīstīta un garantēta paneļa tilti neatliekamās palīdzības transports. Tā ir piemērota slodzes dizainparaugu HS-15, HS-20, HS-25 un 50 Soļojošais utt.

Izmeklēšana