Tilta Expansion Joint

1. liela kustība potenciālu: nemetālisko paplašināšanās kopīgā piedāvā vairāku lidmašīnu kustības īsāku klātienes dimensijā. 2. korozijas izturību: dažādu kaučuka un plastmasas spēja izturēt kodīgas ķimikālijas var paplašināt izplešanās kopīgu dzīvi. 3. skaņas un...

Produkta detaļas

1. liela kustība potenciālu: nemetālisko paplašināšanās kopīgā piedāvā vairāku lidmašīnu kustības īsāku klātienes dimensijā.
2. korozijas izturību: dažādu kaučuka un plastmasas spēja izturēt kodīgas ķimikālijas var paplašināt izplešanās kopīgu dzīvi.
3. skaņu un vibrāciju novēršanas: izcilu vibrācijas un skaņas dzišanas raksturojums elastomēri palīdzēt novērst priekšlaicīgu sistēmas degradāciju.
4. spēj izturēt augstu temperatūru: ar īpašu materiālu izmantošanu, nemetālisko paplašināšanas locītavu var izturēt darbojas temperatūrā virs 1000° F.

Gumijas paplašināšanas kopīgas veids:
1. vienā sfērā gumijas paplašināšanos Apvienotā
2. double sfērā gumijas paplašināšanos Apvienotā
3. samazināta gumijas paplašināšanos Apvienotā
4. gumijas elkonis/gumijas līkuma
5. double sfērā ieskrūvē gumijas paplašināšanas Apvienotās
6. augsta spiediena gumijas paplašināšanas Apvienotās
7. gumijas paplašināšanas kopīga ar kaklasaites stienis
8. slip-on tipa gumijas paplašināšanos Apvienotā
9. PTFE izklāta gumijas paplašināšanas Apvienotās
Lūdzu atsaukties uz šādiem attēliem:

Īpašība:
1. Šis produkts varētu galvenokārt samazinātu vibrācijas un trokšņa cauruļvadu sistēmu, pilnīgi atrisināt dažādas cauruļvadu sistēmas problēmas, kā izspiest no kopīgā, aksiālo flex un tml.
2. saskaņā ar dažādu materiālu prasības produktu varētu izdarīt kā skābes pierādījums, korozijas pierādījums atbilstu citu datu nesēju un vidēs.
3. materiāli ir labs plombēšanu, gaismas svēruma, viegli noteikt un uzturēt, ir arī darba ilgi gaidījis. Bet lūdzu turēt tālu no asu metāla lai izvairītos no pārrāvuma gumijas ķermeņa.
4. attiecībā uz atlokiem citu standartu vai citu standartu. Ir jāvienojas atsevišķi. Lūdzu, norādiet standarta furnish shēma un relatīvo parametrs. Mēs attiecīgi būs ražošana. Gumijas materiāla var izvēlēties t atbilstoši jūsu prasībām.
5. pretkorozijas: EPDM un NBR gumijas var paciest augstu temperatūru un pretkorozijas.
6. double sfērā atloku beigu gumijas kopīga: gumijas ķermeņa ir divi tilti. Tas var nest lielāku spiedienu un garums ir gara nekā vienu sfēru gumijas kopīgā.
7 lielums var izdarīt, cik klientam ir zīmējums, mēs varam padarīt par īpaša veida pelējums.
8. tie ir izmaksu ziņā efektīvs, kopējās izmaksas ir zemas, tāpēc, ka gumijas ir lēts, un tas ir ilgi izmantot dzīvē.

Mūsu kopīgā gumijas priekšrocības:
. Ozona un ķīmiskā izturība
B. augstas temperatūras izturība
C. Excellent laika pretestības
D. anti-novecošanās, Anti-radiācija, labas iespējas, labs elastību
E. lieliska pretestība skābju, alifātiskie ogļūdeņraži

Mūsu produkti ir šādas rakstzīmes:
Labs izvēlēties materiālus, papildu aprīkojumu, izveicīgs meistarība, stingru kvalitātes kontroles standartu, pievilcīgs dizains un izturību. Tie ir labi pazīstams ar izcilu kvalitāti, konkurētspējīgāko cenu, zemāku cenu un ātru piegādi.

Produkts sastāv no kompozītizvades gumijas lodes, ieskaitot gumijas iekšējais slānis, neilona audums un gumijas ārējo slāni un vaļēju metāla atloku. Ar augsta spiediena, stabila elastība, liels pārvietošanas, labas amortizācijas noslodzes un trokšņu samazināšanas pamatotību, to plaši izmanto ūdensapgādes, kanalizācijas, ūdens cirkulācijas, apkures un ventilācijas, un gaisa kondicionēšanas sistēmām un par cauruļvadu sistēmām papīra izgatavošanu, ķīmijas rūpniecība, jūras, kompresori sūkņi, ventilatori, utt.

Izmeklēšana