Šķērsot tiltu

1 mazāk izdevumu, plaša lietojuma 2 samontējis 10ft panelis 3 sūtīt inženieriem, lai vadītu specifikācijas darba 4 1050 klāja 5 rūpnīcas tiešam eksportam lietojumprogrammas standarta 200 kompaktā paneļa tilta: vienu joslu: tilta klāja platums: 4.2m. Posmu garums: 9.14-76.2 m dubultās joslas: tilta klāja platums: 7.4 m. Posmu...

Produkta detaļas

Specifikācijas

1 mazāk izdevumu, plaša lietojuma
2 Assembled 10ft Panel
3 nosūtīt inženieru darba atvieglošanai
4 1050 klāja
5 rūpnīcas tiešam eksportam

Kompakts standarta 200 paneļa tilta piemērošana:
Viens celiņš: tilta klāja platums: 4.2m.     Posmu garums: 9.14-76.2 m
Dubultās joslas: tilta klāja platums: 7.4m.    Posmu garums: 9.14 57,9 m

Compact 200 paneļa tilts: kompakts 200 paneļa tilts ir līdzīgi kompaktā 100 paneļa tilts no to izskatu. Atšķirība ir tā palielinātu paneļa augstuma 2.134 m. Tas nodarbina mainīgu locītavu starp stiegrojumu akordu un locītavu starp paneļiem metodi. Šo metodi var samazināt neelastīgs deformācijas, ko izraisījusi nestandarta caurumiņiem.  Pre-piespiešanas metodi, papildus samazināt laiduma vidū un vertikālās deformācijas lielākā mērā. Skrūvju savienojums komponenti izmanto nešanā piedurkne - fiksācijas metodi, lai palielinātu precizitāti savienojumus. Ir izveidota bīdes orientēt piedurknēm, un spriedze ir izstrādājusi skrūves, kas palielinātu lietošanas dzīves bultskrūves un paneļa tilti drošības nodrošināšanai. Vēja izturīgi figūriekavas izdara saliktu tipa, un tas ir pievienots virslogs/sijām, uzlabot vispārējo stabilitāti paneļa tiltiem.

Daļa starp braced rāmi un paneļi ir noteikts caur plaisas, lai novērstu to, ka visa tilta pusē lieces. Pēc erekcija, būs iepriekš izliektiem grādu virs tilta laiduma. Bez tam tā var samontētas viena ceļa tiltus. Compact 200 paneļa tilta var samontēt dubultā ceļa tilta, līdz ar to tas paplašina savu programmu klāstu. Tā ir piemērota slodzes dizainu HS-15, HS-20, HS-25 un 50 Soļojošais utt.

Izmeklēšana