Tilta gultņa Plate

Bailey tilta komponentu specifikācijas 1 2 atsūtījuši sija 3 noderīgi uz tilta izvietojot tajā Abutment tiek izmantots nosakot tiltu krēslu un vienmērīgi sadalīt slodzi, lai nospraustu nospiediet strāvas. 1, 2 & 3, kas norādīts uz plāksnītes gultas vēstuli pārstāv attiecīgi tilta...

Produkta detaļas

Specifikācijas
1 Bailey tilta komponents
2 nospiediet strāvas atsūtījuši sija
3 noderīgi tilts, izvietojot uz Abutment

Tiek izmantots iestatījums tilta krēslu un vienmērīgi sadalīt slodzi, lai nospraustu. Vēstuli, 1, 2 & 3, kas norādīts uz plāksnītes gultas pārstāv attiecīgi vienā rindā, divu rindu un trīskāršu rindas pozīcijas tilta krēslu centra līniju. No otras puses, gultas numura zīmes tiek atzīmēts centra līnijas pozīciju laidumu tilta virzienā.

Bailey tilta nepieciešams bez īpašiem rīkiem vai smago iekārtu būvniecībai, tilta elementi ir pietiekami mazi, lai tos varētu pārvadāt un tiltu ir pietiekami spēcīga, lai veiktu. Lielisks piemērs, militārās tehnikas tiek uzskatīts.

Bailey tilta nepieciešams bez īpašiem rīkiem vai smago iekārtu būvniecībai, tilta elementi ir pietiekami mazi, lai tos varētu pārvadāt un tiltu ir pietiekami spēcīga, lai veiktu. Lielisks piemērs, militārās tehnikas tiek uzskatīts.

Compact 200 paneļa tilts: kompakts 200 paneļa tilts ir līdzīgi kompaktā 100 paneļa tilts no to izskatu. Atšķirība ir tā palielinātu paneļa augstuma 2.134 m. Tas nodarbina mainīgu locītavu starp stiegrojumu akordu un locītavu starp paneļiem metodi. Šo metodi var samazināt neelastīgs deformācijas, ko izraisījusi nestandarta caurumiņiem.  Pre-piespiešanas metodi, papildus samazināt laiduma vidū un vertikālās deformācijas lielākā mērā. Skrūvju savienojums komponenti izmanto nešanā piedurkne - fiksācijas metodi, lai palielinātu precizitāti savienojumus. Ir izveidota bīdes orientēt piedurknēm, un spriedze ir izstrādājusi skrūves, kas palielinātu lietošanas dzīves bultskrūves un paneļa tilti drošības nodrošināšanai. Vēja izturīgi figūriekavas izdara saliktu tipa, un tas ir pievienots virslogs/sijām, uzlabot vispārējo stabilitāti paneļa tiltiem.

Daļa starp braced rāmi un paneļi ir noteikts caur plaisas, lai novērstu to, ka visa tilta pusē lieces. Pēc erekcija, būs iepriekš izliektiem grādu virs tilta laiduma. Bez tam tā var samontētas viena ceļa tiltus. Compact 200 paneļa tilta var samontēt dubultā ceļa tilta, līdz ar to tas paplašina savu programmu klāstu. Tā ir piemērota slodzes dizainu HS-15, HS-20, HS-25 un 50 Soļojošais utt.

Izmeklēšana