Bailey horda Bolt

Produkta detaļas

Specifikācijas
1. lai atbalstītu Bailey ieklāšanas sistēma
2. Pievienojiet akordu un paneļi
3 parasti izmanto tērauda tilts
4 Bailey bridge

Skrūvi izmanto, lai veidotu savienojumu ar augšējo un apakšējo paneli paneli.
Čemurs skrūvju & horda loceklis skrūvju: kopņu skrūvi izmanto, augšējo un apakšējo kopņu pieslēgšanai. Vienlaikus izmantojot, ievietot kopņu horda loceklis caurumā skrūvi izlec no augšas uz apakšu, ļaujiet skrūvju lieces spilventiņu konfiscēt iekšpusē horda loceklis un pievelciet uzgriezni. Horda loceklis skrūvi, līdzīgi kopņu skrūvi, tikai 7cm garš, lieto, lai izveidotu savienojumus kopņu un pastiprinātas horda biedru, uzstādītas saskaņā ar 3-20. att., ļaujiet skrūves galvu apglabāt par pastiprinātas horda biedru, izvairoties no bloķējot tiltu vienlaikus spiežot.
Bailey tilts ir pārnēsājamas, saliekamās, kopņu tilta tipa. To izstrādāja britu otrā pasaules kara laikā militāram lietojumam, un redzēja plaši izmanto gan britu un amerikāņu militārās tehnikas vienības.

Bailey tilts bija priekšrocības, pieprasot bez īpašiem rīkiem vai smago tehniku, lai savāktu. Koka un tērauda tiltu elementi bija nelielas un gaismas pietiekami pārvadā vagonos un izcēla savā vietā ar rokām, bez nepieciešamības izmantot celtni. Tilti bija pietiekami spēcīga, lai veiktu tvertnes. Bailey tilti joprojām plaši izmantot inženiertehniskās būvniecības projektus un sniegt pagaidu pārmijas mutes un transportlīdzekļu satiksmei.

Bailey tilta panākumi bija saistīta ar tās unikālo modulāra konstrukcija un fakts, ka viens varētu samontēti ar minimālu atbalstu no smago tehniku. Lielākā daļa, ja ne visi iepriekšējo dizainparaugu militāro tiltu nepieciešama Dzērves, lai paceltu iepriekš samontēti tilta un samazināt to vietā. Bailey daļas tika veikti standarta tērauda sakausējumu, un bija pavisam vienkārši, ka daļas vairākās dažādās rūpnīcās, kas varētu būt pilnīgi savstarpēji aizvietojamas. Katra atsevišķa daļa, varētu veikt nelielu skaitu vīriešiem, kas ļauj pārvietot vieglāk un ātrāk nekā agrāk, armijas inženieru veids, kā sagatavoties karaspēku un to padziļinot aiz viņiem. Visbeidzot, modulāra konstrukcija ļāva inženieriem veidot katra tilta tik ilgi un tik stipra, cik nepieciešams dubultot vai trīskāršot līdz atbalstošu sānu paneļiem vai roadbed sadaļās.

Izmeklēšana