Pretslīdēšanas klāja

izturīga otrreizējās izmantošanas un pretslīdēšanas klāja produkta apraksts līdzekļus 1. Q195 tērauda cinkošanas 2 hot dip. Visu izmēru atbilstoši jūsu pieprasījumam 3. Savlaicīgu piegādi 4. Mazajam svaram, lieljaudas 5. viegli izmantot 6. pretslīdes materiālu, drošāku Jiangsu Bailey tērauda tilts Co, SIA ir viens no lielākajiem...

Produkta detaļas

izturīga otrreizējās izmantošanas un pretslīdēšanas klāja

Produkta apraksts

Funkcijas
1. Q195 tērauda cinkošana hot dip
2. visu izmēru atbilstoši jūsu pieprasījumam
3. savlaicīgu piegādi
4. mazajam svaram, lieljaudas
5. viegli strādāt
6. pretslīdes materiālu, drošāku

Jiangsu Bailey tērauda tilts Co, SIA ir viens no lielākajiem specializētā tērauda bailey tilta ražotājiem ar vadošajiem ražošanas procesa tērauda Beilija tiltiem Ķīnā, kas ir iesaistīti šajā rindā uz 20 gadiem ar starptautisko kvalitātes sistēmas sertifikācija no ISO9001:2008 un kā sadarbības partneris ar pētniecības institūcijām, Tautas atbrīvošanas armija.

Mēs varam sniegt tiltu projektēšanas un būvniecības risinājumu stipri pārslogotas lielpilsētu un pilsētu teritorijās, kā arī strauji moduļu tilti instalēta nelielu padeves ceļi lauku apvidos. Mūsu risinājumi papildina satiksmes analīze, nodrošinot optimizāciju un pēc tam rentablākais struktūrām, kam nepieciešama minimāla apkope.

Lai atbalstītu dizainu mēs augsti kvalificētus inženierus, kas ir pieredzējušas jaunattīstības komplekss, vairāku posmu, satiksmes risinājumus un strukturālo inženieri, kas izmanto vismodernākās strukturālās analīzes, lai nodrošinātu konkrētu izpildes struktūru. Citas inženierzinātnes pakalpojumos ietilpst analizēt un uzraudzīt esošo tiltu konstrukciju.

Vislabākos pakalpojumus
Mēs esam profesionāli ražotājs, koncentrējoties uz sastatņu sistēma gadus, tāpēc visu pielāgoto izmēru, ir pieejami.
Cenšoties veidot ilgtermiņa sadarbību ar jums.
Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nekautrējieties jautāt, tas būtu liels prieks dzirdēt no jums.

Izmeklēšana