Mājas > par mums

Jiangsu Bailey tērauda tilts Co, SIA ir viens no lielākajiem specializētā tērauda bailey tilta ražotājiem ar vadošajiem ražošanas procesa tērauda Beilija tiltiem Ķīnā, kas ir iesaistīti šajā rindā uz 20 gadiem ar starptautisko kvalitātes sistēmas sertifikācija no ISO9001:2008 un kā sadarbības partneris ar pētniecības institūcijām, Tautas atbrīvošanas armija.

Ar kapitālu apgalvo 10 miljoni un ikmēneša 2500 tonnas dažāda veida vienu joslu bailey bridge, ražošanas jaudu Jiangsu Bailey tilta co., Ltd., tagad ir 20 inženieri un ekspertiem un 430 bailey tilta projektēšanas, pētniecības un ražošanas darbiniekiem. Līdz šim, dažāda veida augstas locīšana un bīdes pretestība jaunas Beilija tilti ir izstrādātas, lai apmierinātu dažādas slodzes prasībām, piemēram, Grade es road, A kategorijas pilsētas ceļu, Amerika, ielādējot standarta HS25 un britu Ielādējot standarta HA. Visas sastāvdaļas Beilija tiltiem ir stingri izgatavoti saskaņā ar Ķīnas standarta JT-T 728-2008 "tehniskās specifikācijas attiecībā uz būvniecības no šosejas tilti un caurtekas" un pēc tam testē un autentiskumu ar Nr. 2 inženieris pētniecības institūta Ķīnas Tautas atbrīvošanas armija. Tādēļ, Beilija tilti veic Jiangsu Bailey tilta co., Ltd. ir ne tikai pieder laba tirgus reputācija Ķīnā, bet arī ievērojami eksportē uz aizjūras tirgu, piemēram, Nigeria, Angola, Kongo, Kambodža, Nepāla, Venecuēla, Vjetnama, Bangladeša, Papua-Jaungvineja un tā tālāk.

Mēs varam sniegt tiltu projektēšanas un būvniecības risinājumu stipri pārslogotas lielpilsētu un pilsētu teritorijās, kā arī strauji moduļu tilti instalēta nelielu padeves ceļi lauku apvidos. Mūsu risinājumi papildina satiksmes analīze, nodrošinot optimizāciju un pēc tam rentablākais struktūrām, kam nepieciešama minimāla apkope.

Lai atbalstītu dizainu mēs augsti kvalificētus inženierus, kas ir pieredzējušas jaunattīstības komplekss, vairāku posmu, satiksmes risinājumus un strukturālo inženieri, kas izmanto vismodernākās strukturālās analīzes, lai nodrošinātu konkrētu izpildes struktūru. Citas inženierzinātnes pakalpojumos ietilpst analizēt un uzraudzīt esošo tiltu konstrukciju.

Uzņēmums ar biznesa philosophy_ "Godīgums, sadarbība, inovācijas, panākumus kopā", laipni draugi visā pasaulē, lai strādātu roku rokā ar mums, lai izveidotu labāku rīt!

Uzņēmuma profils
OEM pakalpojumu nosacījumu: Nē
Darba tips: ražotāja
Galvenie eksporta tirgi: Okeānija